Logo

Најнови мапи за GPS НАВИГАЦИЈА !!!

Број на оглас: 3248056 | Објавен на: 02.08.2020, 07:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Вид на оглас: Се продава


Доколку сакате да стигнете безбедно и сигурно на Вашата посакувана 🌍 дестинација 🌍 тогаш сте на вистинското место.
mapizagps брз и професионален сервис за 🛰️ навигации 🛰️ ви нуди:

👉 Инсталација на најновите 🌍 мапи и софтвер за 🛰️ GPS навигации 🛰️ од брендовите на GARMIN, Pioneer, Terrabyte, Navigon, Becker, North Cross, Prestigio, GoClever, Manta, BlueBerry, Blaupunkt и сите други кинески навигации.
За сите видови навигации нудиме инсталација на специјализиран 🚗 автомобилски, 🚚 камионски и 🚌 автобуски софтвер со подесување на висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н.

👉 Инсталација на професионална 🛰️ навигација за сите мобилни телефони и таблети со андроид, без користење на интернет. Навигацискиот софтвер има опција за 🚗 автомобили, 🚶🏻пешаци, 🚌 автобуси 🚍 и камиони 🚚. Подесувањето за 🚌 автобус и 🚚 камион е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н.
НАПОМЕНА: Софтверот работи целосно без користење на интернет !!!

👉 Мапи и софтвер за фабрички навигации на 🚗 автомобили, од брендовите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и.т.н.

Работиме и со карго 🚛 !!!

Повеќе информации на 💻 www.facebook.com/mapizagps 💻
Контакт: 📞 078/475-662 и 075/311-828 📞
Работиме секој ден од ⌚️ 10:00 до 19:00 ⌚️.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 mapizagps

Потврден огласувач