Logo

KUPUVAM SKUTER DO 50 KUBIKA

Број на оглас: 3248539 | Објавен на: 08.07.2019, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Tel 072 422 670
Samo realni ceni
Sliki na viber ili mesinger na ovoj broj
072 422 670

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Благој

Потврден огласувач