Logo

Audi A4 2.0TDI 150ks Design VIRTUAL COCKPIT-FULL

Број на оглас: 3248554 | Објавен на: 02.06.2020, 18:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: По Договор

23.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 2.0TDI DESIGN 110kw (150 kс) прва регистрација 26.2.2016година, со изминати 110000км, со сервисна книга и фактури од сите сервиси во овластен Ауди сервис, неудирана и максимално зачувана без ниту една грепка, со многу дополнителна опрема, покрај опремата за DESIGN линијата
-Mythos металик црна боја,
-Алуминиуски фелни 7,5х17
-Навигационен систем ПЛУС со MMI touch-8,3" дисплеј, слот за СИМ картичка, WLAN hotspot, борд компјутер 7" дисплеј,
-Comfor key со сензор за отворање на багажната врата,
-Audi connect,
-Audi smartphone interface-AUX IN, 2 USB, Audi music interface,
-Audi sound sistem, DVD, 2 SD card,
-Аudi active lane assist,
-Audi Pre Sense City,
-Aluminium ellipse 3D внатрешна декорација
-систем за препознавање знаци,
-паркинг сензори напред и назад со асистенција за паркирање,
- спортска суспензија,
-LED + Bi Xenon светла
-амбиентално осветлување,
-хром пакет-хромирани лајсни на предна маска, предни дифузери и околу стаклата и хромирана издувна цевка,
-алуминиумски лајсни на рачките на вратите,
-заден дифузер во Matt black titanium боја
-асистенција за долго светло,
-комфорни седишта со штоф Concept
-сензори за светло, дожд, замор, фронтален судар, притисок на гуми....

-регистрирана цела година

-БУКВАЛНО КАКО НОВА

-цена на ново возило 51.200 евра


 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 vw

Потврден огласувач