Logo

Menjac

Број на оглас: 3248646 | Објавен на: 26.03.2020, 22:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Nissan 2.0 110 kw qashqai dizel 6 brazine 60000 km nov menjac 00436608670040 viber

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач