Logo

DELL Venue 8 3830 2GBRAM 16GB/Memory

Број на оглас: 3248655 | Објавен на: 20.05.2019, 21:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Големина на екранот: 8" инчи

Цена: 3.500 МКД
3.600 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Tabletot e mn malku koristen i e vo perfektna sostojba bez niedna grebanica so zastitna folija na ekranot. Kupen od USA/Amerika.

Sleduva so orginalen polnac, futrola na preklop kako na slikite i 2 ekstra zastitni folii za ekranot.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Igor Micevski

Потврден огласувач