Logo

Dynacord 1600 2 ka

Број на оглас: 3248919 | Објавен на: 03.11.2020, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dynacord pm 1600-2 ka ekstra zacuvana i ne e mnogu koristena ili rabotana

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 kuzman

Потврден огласувач