Logo

Mercedes A 160

Број на оглас: 3249091 | Објавен на: 15.02.2020, 13:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 160

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 1.300 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Voziloto e vo ispravna sostojba reg do 27.07.2020 so full oprema se funkcionira realni km uvezeno od ch vtor gazda vo mk moze zamena za poveke inf. Na tel.075 350 103

 Ненад

Потврден огласувач