Logo

CASE 580 SUPER R ---2007---

Број на оглас: 3249259 | Објавен на: 01.08.2020, 21:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


BAGER CASE 580 SUPER R SO TELESKOP 2007
BAGEROT E VO EKSTRA SOSTOJBA NOVA MASINA SPREMNA ZA RABOTA
PROVERKA PO VASA ZELBA
MOZE ZAMENA
ZA POVEKE INFO 070362157

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 maloya25

Потврден огласувач