Logo

STIHL MS 381 motorna pila

Број на оглас: 3249610 | Објавен на: 03.06.2019, 19:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 16.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


motorna pila stihl ms 381 odlicna

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 gorgi

Потврден огласувач