Logo

Golf 5 1.9 tdi

Број на оглас: 3249624 | Објавен на: 16.05.2019, 03:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava
Golf 5
1.9tdi
77kw/105ps
270000km so garancija
klima
full oprema
kolata e tip top
novi gumi
napraven golem servis vo avstrija
donesen od avstrija
samo
za seriozni kupuvaci
kontakt 071798225

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 golf

Потврден огласувач