Logo

Novi patiki od top shop br 40 veles i skopje

Број на оглас: 3249737 | Објавен на: 03.08.2020, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 40

Боја: Други

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Totalno novi
Br 40
Top shop
Lokacija veles i skopje

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 aneta

Потврден огласувач