Logo

Се продава Дуќан

Број на оглас: 3250099 | Објавен на: 08.07.2020, 16:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 160 m²

Греење: Дрва

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Za povekje info na broj

076-22-11-00

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач