Logo

Sava letni 4x100 13ka

Број на оглас: 3250180 | Објавен на: 16.07.2019, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bandasite se ekstra ne se krivi ne se vareni, gumite se solidni so letna sara

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Nikola