Logo

Оригинални CONVERSE патики на пола цена!

Број на оглас: 3250243 | Објавен на: 14.06.2019, 03:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 43

Боја: Други

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Поради распродажба, на половина цена се продаваат ОРИГИНАЛНИ CONVERSE All Star и Cons модели.

Достапни се следните бои и величини:

-бели високи старки (бр. 44) - 1800 ден.
-бели ниски старки (бр. 44; 45) - 1800 ден.
-зелени високи старки (бр. 42) - 1800 ден.
-кремови ниски старки (бр. 44) - 1800 ден.
-ванила високи старки (бр. 42) - 1600 ден.
-ванила ниски старки (бр. 43; 44) - 1600 ден.

-црвени ниски старки (бр. 35) - 1300 ден.
-бели високи старки (бр. 25) - 1300 ден.
-сини ниски старки (бр. 25) - 1300 ден.

-Cons бордо превртена кожа (бр. 42; 43) - 2490 ден.
-Cons сини превртена кожа (бр. 45) - 2190 ден.
-Cons маслинести високи превртена кожа (бр. 41) - 2590 ден.
-црни полувисоки кожни старки (бр. 41.5) - 2590 ден.
-црни водоотпорни високи старки (бр.43; 44) - 2490 ден.

-детски циклама високи старки превртена кожа (бр. 34) - 1700 ден.
-детски црни кожни старки (бр. 28) - 1890 ден.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Eli