Logo

Купувам 6.5j 16x112 бандаши за Audi A3 САМО ФАБРИЧКИ

Број на оглас: 3250323 | Објавен на: 28.06.2019, 00:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се бара


Купувам бандаши за Audi A3 САМО ФАБРИЧКИ
6.5j 16 5x112
Не ми нудете други само фабрички оригинал од Audi A3 од 2003 нагоре.
Понуди на емаил и вибер.

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач