Logo

Honda American clasik 750 Shadow

Број на оглас: 3250344 | Објавен на: 17.09.2019, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Honda

Вид: Останато

Година: 2000

Модел: Shadow

Километри: 25000

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


American clasik 750 ekstra sostojba registriran mk tabli ekstra Cena mozi zamena .

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  никола

Потврден огласувач