Logo

Продавам Лозје помегу Крклино и Раштани

Број на оглас: 3250352 | Објавен на: 29.03.2020, 18:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 2 €

3 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам лозје над, заобиколниот пат над Битола кај село Крклино,пристап од сите страни вода струја достапна цена по договор.тел 047-238-233 моб 075-659-915 во секое време може и замена за возило

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач