Logo

Renault Premium

Број на оглас: 3250377 | Објавен на: 19.07.2020, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Premium 380.26 so kran vo top sostojba so novi gumi.. Doneseno od italija.. Moze i zamena za bager
Whats app:00393200512315
Viber:00393200512315


 Дебар    Општина:Центар Жупа

Прати Е-Маил

 Ali