Logo

Polo 1.0

Број на оглас: 3250757 | Објавен на: 27.04.2019, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 1.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.0 potrosuvacka 5l na 100km

 Валандово

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач