Logo

Bandasi AVERSUS 22ki za Bmw X5 , X6 so novi gumi

Број на оглас: 3251100 | Објавен на: 17.08.2019, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 700 €
750 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandasi AVERSUS 22 ki

So predni novi gumi 100%
Zadni gumi 70%

Odlicna sostojba
Bez zameni

  Кичево

Прати Е-Маил

  078321631

Потврден огласувач