Logo

Mercedes-Benz c220

Број на оглас: 3251239 | Објавен на: 20.06.2019, 08:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 5.499 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes-Benz c220 2005 godina
Registriran do 6 mesec 2019
16ki bandazi so letni gumi
Vredi da se vidi..
Kontakt telefon: 078 219 075

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mercedes