Logo

Mercedes Atego 815 Delovi Far Stop Svetla

Број на оглас: 3251617 | Објавен на: 17.09.2019, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Far za Mercedes Atego 815 desen, moze i posebno samo stakloto.
Far 5000den.
Staklo 2000den.
Zmigavci 800den.
Stop Svetla 2000den.
Kapace za rezervoar 800den.
Sito za rezervoar 800den.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  filip

Потврден огласувач