Logo

VW PASAT 4 2.5 TDI 4X4 NA DELOVI

Број на оглас: 3251705 | Објавен на: 12.02.2020, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pasat 4 2.5 tdi kvatro 4x4 se prodava na delovi

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач