Logo

Se prodava golf 5 registriran!

Број на оглас: 3251722 | Објавен на: 30.03.2020, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 5 2.0 tdi registriran do avgust vo ekstra sostoja
INFO:071-996-175 Сашко
INFO:071-996-175 Сашко

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 petar

Потврден огласувач