Logo

CANDY Combo Chef 2

Број на оглас: 3251764 | Објавен на: 29.04.2019, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


so Gril grejac

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Aco

Потврден огласувач