Logo

Seat altea

Број на оглас: 3251769 | Објавен на: 26.03.2020, 22:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 2.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


4 novi gumi zimski 4 novi letnji gume info na tell 0038978223858 ili viber 00436608670040

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач