Logo

Frizider frinko super sostojba

Број на оглас: 3251776 | Објавен на: 04.06.2019, 09:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam frizider frinko maksimalno socuvan vo odlicna sostojba kompletno ispraven

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 princ

Потврден огласувач