Logo

Ford Probe 2.5 24V

Број на оглас: 3252272 | Објавен на: 26.03.2020, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Probe

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Probe 2.5 24V
135.000km
novi gumi 245/45/18
novi kocnici,diskovi
kozni sediste i dr.

 Fatbardh

Потврден огласувач