Logo

Makaza za rabota na visina

Број на оглас: 3252423 | Објавен на: 09.10.2019, 22:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 10.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ili iznajmuva platforma digalka korpa lift skej dzem za rabota na visina do 14m.dizel
50evra +ddv

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Sasho

Потврден огласувач