Logo

SOLEX 1966god

Број на оглас: 3252560 | Објавен на: 01.07.2020, 01:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 499 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


velo solex 1966god vo odlicna rabotna sostojba, orginalna boja ,zadnata guma mu e trula(treba a se smeni) informacii na tel 078 223 177

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач