Logo

СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ВЕЛЕС

Број на оглас: 3252913 | Објавен на: 24.05.2019, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 52 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2005

Година на реновирање: 2012

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: Благој Ѓорев бр.70

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава или издава стан (со можност за наместен) од 52 м2 во црвената зграда кај кружниот тек, наспроти поранешна Авона.
Станот е во одлична состојба, на петти спрат, со подрум.
Цена по договор.
Телефон за контакт:
070 870 780
043 614 195.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Aleksandar