Logo

Aluminiumski stranici po 340cm, shiroki 80cm

Број на оглас: 3253061 | Објавен на: 07.06.2019, 15:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Aluminiumski stranici 340/80cm,
Edna 5900den
Trite zaedno imaat popust

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Sashka Borizovska

Потврден огласувач