Logo

Opel astra

Број на оглас: 3253403 | Објавен на: 15.07.2019, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 1.500 €
1.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra 1.7td 1997godina socuvana max.nema skapano stegnata prednica kocnici napraven servis pred 2000km reg. Do 17.01.2020 bez zabeleski.samo za seriozni za drugo ne vrtete.078 216 594 viktor.cena1500e

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач