Logo

Avtomatski menjac w203 180 kompressor

Број на оглас: 3253445 | Објавен на: 03.06.2020, 07:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Menjaco e vo perfektna sostojba meni perfektno super cena menjacot e izvaden od Mercedes c180 kompresor 105 kw 2003 godina

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач