Logo

Novi adapteri za prikolka od 13 na 7 pina

Број на оглас: 3253486 | Објавен на: 09.08.2020, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi adapter za prikolka od 13 na 7 pina .

KONTAKT NA VIBER.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач