Logo

SUZUKI VITARA 1.9DDIS NEUVEZENA

Број на оглас: 3253764 | Објавен на: 19.06.2019, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Vitara

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 6.490 €
7.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava neuvezuvana Suzuki Vitara 1.9 dizel vo odlicna sostojba so 140000km I napraven golem servis

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач