Logo

Nikon D5300 kit 18-55mm VR

Број на оглас: 3254082 | Објавен на: 19.07.2019, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: Од 20 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 380 €
400 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


So aparatot se napraveni okolu 15000 fotografii. Sostojbata na teloto e vo top forma.

Poveke info: https://www.nikonusa.com/en/nikon-products/product/dslr-cameras/d5300.html

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач