Logo

Prodavam Golf 3

Број на оглас: 3254271 | Објавен на: 13.08.2020, 15:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

1.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 3 1.4 1995god Benzin atestiran plin registiran cela godina kolata e pali vozi napraven ful servis ne e skapana osven sitni zabeleski 077635767

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач