1 / 12
Продавам апартман во Порта Влае/Карпош
1 €
Цената не е фиксна
04.02.2021 13:00

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

96 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Порта Влае-Скопје

Се продава/издава(апартманот може да се користи како канцеларии на фирма)апартман во Порта Влае на 6ти спрат,96 кв.м.Местоположба-југоизток.Има прекрасен поглед кон плоштадот "Делфина".
За повеќе информации може да се јавите на моб.070 901 309

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Maria Trimcheska
Потврден огласувач
070901309
Испрати Е-маил до огласувачот