Logo

Golf 6 2011

Број на оглас: 3254544 | Објавен на: 22.01.2020, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам голф 6 2011година, во одлична состојба, купена од прв газда редовно сервисирана, со оргинални километри, увезена од Белгија донесена со возење, двозонска климатроник, алуминиумски бандаши со гуми скоро нови. Колата е пали вози без никаква мана.
За повеќе информации јавете се, поволна цена за кеш!
Само сериозни купувачи и без замени!

 Прилеп    Општина:Долнени

Прати Е-Маил

 ########

Потврден огласувач