Logo

СЕ ПРОДАВА ИНВЕНТАР ЗА БУТИК

Број на оглас: 3254647 | Објавен на: 04.07.2020, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Бутици

Вид на оглас: Се продава


Се продава инвентар за бутик, погоден за обувки и облека.
Се состои од биро, два дела за закачување на облека, дел со полици со декоративна бигована мрежа и дел за соблекувална со огледало. Цената е 6000 ден. Дополнително има и две табуретки кои би биле 1000 ден.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Ели