1 / 7
Орев - дрво
300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2021 15:44

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Цело стебло, како што е на фотографиите.
Стеблото е исечено 13 Мај 2020.
Цена по договор.
Обем на стеблото околу 160см.
Висина на стеблото 5м

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
070533831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам