Logo

Kukli , kukla za butik , dukjan za deca

Број на оглас: 3255070 | Објавен на: 15.01.2020, 14:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Бутици

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam povekje kukli so postolje za butik za deca, cena po dogovor. Javete se na ovoj tel. broj. 078398205 - Nona

Огласи од: Тодор

Тодор

Engelsova 4A
Велес

Станете Премиум член

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Тодор

Потврден огласувач