Logo

TAXI SKOPJE SOFIJA TAKSI

Број на оглас: 3255501 | Објавен на: 20.08.2019, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Во месец: Мај

Тип на превоз: Нудам превоз

Од: Булгарија

До: Скопје

Време на тргнување: 12.00

Датум: 16

Цена: 25 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Патувај заедно

Вид на оглас: Се продава


25€ od patnik

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  МК. Такси (претпријатие)

Потврден огласувач