Logo

TAXI SOFIJA-SKOPJE SLOBODNI MESTA TAKSI

Број на оглас: 3255503 | Објавен на: 21.05.2019, 00:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Во месец: Мај

Тип на превоз: Нудам превоз

Од: Булгарија

До: Скопје

Време на тргнување: 11.00

Датум: 08

Цена: 25 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Патувај заедно

Вид на оглас: Се продава


Slobodni mesta od sofija za skopje.
08.05. Cena:25€ od patnik

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 МК. Такси (претпријатие)

Потврден огласувач