Logo

SE PRODAVAT 2 KIPER PRIKOLKI DVO OSOVINI

Број на оглас: 3255728 | Објавен на: 30.07.2019, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 16.500 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Sivata pikolka 8.000evra tezina 5.100kg
Zolta prikolka 8.500evra tezina 5.100kg godina1998
vo izpravna sostojba
BROJ ZA KONTAKT GJOKO 075-484-889

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  blaze

Потврден огласувач