Logo

IVECO STRALIS E5 + SCHMITZ MEGA

Број на оглас: 3255903 | Објавен на: 18.08.2019, 00:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Iveco Stralis euro5 2007 god. i poluprikolka Schmitz Mega 2006 god. Cena po dogovor za poveke na tel 070817597

Огласи од: 😉😉😉😉

😉😉😉😉

Битола

Станете Премиум член

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Iveco

Потврден огласувач