Logo

225 70 16 gumi 225/70r16 Nokian

Број на оглас: 3256201 | Објавен на: 17.05.2019, 18:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Половни 4 гуми Nokian, види слики.
Цена 600 ден од гума или 2000 за сите 4.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Корисник

Потврден огласувач