Logo

Evitino, nova mikropecka so gril

Број на оглас: 3256217 | Објавен на: 25.06.2019, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Евтино, Нова некористена квалитетна микробранова печка донесена од Германија (правена за Германски пазар) со грил (инфра ред греачи 2 х1000w).
Цена само 3500 ден.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 НM

Потврден огласувач