Logo

Stan so Galerija na Rampa

Број на оглас: 3256344 | Објавен на: 11.06.2019, 06:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 67 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Да

Година на градба: 2008

Година на реновирање: 2008

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Emil Zola 6

Цена: 250 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava luksuzno namesten stan 47m2 na 5 kat so 20m2 galerija.Stanot e so dnevna, trpezarija, kujna, spalna, gostinsko wc,kupatilo I terasa.Greenje na struja sopstveno.Se naogja vo Kisela Voda na 100 metri od Rampa.Izdavanjeto e 250 evra I depozit. Tel;075 219-219

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Xxx

Потврден огласувач